2009/10/07

BK «Zemgale» prezentēs sevi pirms jaunās basketbola sezonas

Piektdien, 9.oktobrī pulksten 16:00 Jelgavā, mūzikas klubā «Jelgavas krekli» notiks Latvijas Basketbola līgas (LBL) kluba «Zemgale» pirmssezonas prezentācijas pasākums.


Svinīgajā pasākumā piedalīsies kluba atbalstītāji, mēdiju pārstāvji, ielūgtie viesi, kā arī «Zemgales» vadība, treneri Varis Krūmiņš un Kapsars Vilcāns, kā arī daži no komandas basketbolistiem. Plašākai publikai tiks stādīts priekšā komandas sastāvs un tā gatavība dalībai 2009./2010. gada sezonai LBL un Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausa turnīrā. Tiks arī publiskoti BK «Zemgale» jaunās sezonas uzstādītie mērķi.


Starpsezonā BK «Zemgale» vadība spēja noturēt komandas sastāvā vairumu vadošo pašmāju spēlētāju, tajā skaitā arī divus pieredzējušos piesaistītos spēlētājus – Jānis Bambi un Ilmāru Bergmani.


2007./2008. gada sezonā «Zemgale» kļuva par čempioniem LBL 2.divīzijā un iekļuva Latvijas basketbola elitē. 2008./2009. gada sezonā BK «Zemgale» Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas čempionātā izcīnīja 7.vietu. BBL izaicinājuma kausā pērnajā sezonā jelgavnieki aizcīnījās līdz turnīra otrajai kārtai, izcīnot astoņas uzvaras un piedzīvojot 12 zaudējumus.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru