2010/11/16

Jauns forums internetā par liekā svara samazināšanu

Sabiedrības Veselības Institūts portāla www.eDietologs.lv ietvaros ir atvēris forumu par liekā svara samazināšanu. Forums ir bezmaksas pakalpojums, taču tas pieejams tikai pastāvīgajiem portāla lietotājiem, kuri ir veikuši liekā svara diagnostiku, atbildējuši uz visiem 210 jautājumiem, saņēmuši rezultātus un izpildījuši zināšanu uzlabošanas programmu.

Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis Vilnis Baltiņš uzsver, ka šis forums domāts tikai tiem cilvēkiem, kam ir nopietni nolūki attiecībā uz liekā svara samazināšanu. “Foruma ietvaros, tā lietotāji varēs saņemt profesionālus eDietologa ieteikumus un padomus attiecībā uz liekā svara samazināšanas jautājumiem. Lietotāji protams varēs arī savstarpēji apmainīties ar individuālo pieredzi svara samazināšanas līkločos,” informē Vilnis Baltiņš

“Stingrie piekļuves nosacījumi ir izveidoti ar nolūku vienkopus pulcināt tika tos cilvēkus, kuriem ir līdzīgs zināšanu un vēlmju līmenis. Cilvēkus, kuriem liekā svara samazināšana ir nepieciešamība nevis īslaicīga aizraušanās,” precizē Vilnis Baltiņš.

Atgādinām, ka šī gada vasarā Sabiedrības Veselības Institūts izveidoja portālu www.eDietologs.lv kurā izvietoja unikālu liekā svara diagnostikas datorprogrammu. Tā ir bezmaksas un pieejama jebkuram interesentam, kura rīcībā ir dators ar interneta pieslēgumu. “Liekā svara diagnostika ir ļoti pieprasīts pakalpojums. Trīs mēnešu laikā eDietologa liekā svara diagnostikas pakalpojumu ir izmantojuši vairāk nekā septiņi tūkstoši cilvēku,” precizē Vilnis Baltiņš.

4 komentāri:

  1. Stulbums.. pieteicos par kluba biedru, naudu panē'ma bet nekādas pieejas un sanāk, ka jāmaksā vēlreis!! Idiotisms un šamukšana!

    AtbildētDzēst
  2. Tie padomi, ko atsūta edietologs ir galīgi garām. Vielmaiņas traucējumus, ko izraisa hormonu slimības tā arī nespēj diagnosticēt... :D

    AtbildētDzēst
  3. Hahaha, vielamiņas traucējums jau ar analīzem slimnīcā diagnosticē. Esi virtuāli asins analīzes nodevis? :D

    AtbildētDzēst