2012/01/29

Par Latvijas čempioniem skvošā kļūst Pāvulāns un Mackeviča

28. un 29. janvārī Zelta Boulinga un Skvoša centrā notika 10. Latvijas čempionāts skvošā. Par Latvijas čempionu vīriešiem jau astoto reizi kļuva Aleksandrs Pāvulāns, sievietēm uzvarēja Ineta Mackeviča.

Finālspēlē Aleksandrs Pāvulāns ar 3:1 pārspēja Norvēģijā dzīvojošo Kasparu Purgaili, kuram tāpat kā pērn – sudrabs. Bronzas medaļu vīriešu konkurencē izcīnīja Marģers Zeitmanis, ar 3:1 pārspējot Gunāru Priževoitu. 

Liepājniece Ineta Mackeviča atgriezusies kortos pēc traumas izārstēšanas un finālspēlē (3:0) pārspēja 2011. gada Latvijas čempioni “Neatkarīgās Rīta Avīzes” žurnālisti Baibu Lulli no Jelgavas. Trešā vieta juniorei no Madonas – Lienei Riebai, kas sīvā cīņā piecos geimos spēles galotnē tomēr pārspēja pagājušā gada sudraba godalgas ieguvēju Evu Solovjovu. 

“Pirmo reizi Latvijas čempionātā skvošā tika izveidota arī sieviešu B grupa, par ko jāpateicas skvoša trenerei un federācijas valdes loceklei Baibai Lullei. Tieši pateicoties lielākais sieviešu aktivitātei šogad nedaudz audzis čempionāta pamatturnīra dalībnieku skaits,” čempionāta apbalvošanas ceremonijā bilda Latvijas Skvoša federācijas valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pāvulāns. Sieviešu B grupā uzvarēja rīdziniece Jekaterina Ecina, sudrabs Lienei Gobai no Bauskas, bronza – jelgavniecei Sanitai Buto. 

Uzvarētāji vīriešiem tika noskaidroti arī attiecīgā reitinga divās grupās. Uzvaru B grupā no sākotnējās 8. pozīcijas izcīnīja Gints Cīrulis, sudrabs Kārlim Pekstiņam, bronza – Edmundam Rimkum. 

C grupā laurus plūca Viesturs Bērziņš finālā pārspējot Aivaru Grišuli, trešais – juniors Artēmijs Ščeglovs. 

Jau ziņots, ka 4. februāri tiks noskaidroti arī Latvijas čempionāta uzvarētāji senioru un junioru grupās. 

Aleksandrs Pāvulāns informēja, ka arī nākamgad Latvijas čempionāts skvošā notiks janvārī – aktīvās skvoša sezonas vidū. 

Visi rezultāti pieejami Latvijas Skvoša federācijas mājaslapā www.squash.lv

10. Latvijas čempionāta skvošā ģenerālsponsori ir Rīgas veselības centrs "Pļavnieki" un SIA “AB Tehnoloģiju korporācija”. 


Vairāk Sanitas Buto fotogrāfijas no 10.Latvijas čempionāta skvošā:
28.01.2012. Skatīt Picasa foto galeriju >>>
29.01.2012. Skatīt Picasa foto galeriju >>>

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru