2015/03/04

FK "Jelgava" jaunās formas un sadarbību ar "Nike" prezentēs "Sportland" veikalā

Otrdien, 10. martā, plkst. 17.00 svinīgos apstākļos tiks parakstīts sadarbības līgums starp "Nike" un FK "Jelgava". Pasākums notiks sporta preču veikalā "Sportland", tirdzniecības centrā "Pilsētas Pasāža" Jelgavā, Driksas ielā 4. Vienlaicīgi tiks prezentēts veikala "Sportland" jaunais dizains, kā arī jaunās FK „Jelgava” 2015.gada sezonas formas.

Pasākumā, kuru var dēvēt gan par preses konferenci, gan arī par prezentāciju, piedalīsies FK "Jelgava" direktors Jānis Vuguls, "Sportland" tirdzniecības un mārketinga vadītājs Sandijs Pinkulis, "Vivasport", pārstāvis Arnis Ozoliņš. Savukārt FK "Jelgava” 2015.gada sezonas formas kā modeļi prezentēs kluba vadošie futbolisti Artis Lazdiņš un Gints Freimanis.

"Šī būs pirmā FK "Jelgava" un "Nike" sadarbība. Domājams, ka pasaulē tik ļoti pazīstamo brendu uzrunāja gan veiksmīgais Jelgavas futbolistu sniegums, tai skaitā atkārota Latvijas kausa izcīņa, kā arī bronzas medaļu izcīnīšana Latvijas futbola virslīgā, gan arī sakārtotā Jelgavas futbola saimniecība, tai skaitā daudzie futbolu spēlējošie bērni un jaunieši, pilsētas iedzīvotāju atbalsts un veiksmīgi realizētie mārketinga projekti," uzskata FK "Jelgava" radošais direktors Ainārs Tamisārs.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru